Главная > Новости украинского законодательства > МИХАЙЛО ПАСІЧНИК: «ПОШИРЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДОСВІДУ З ВИГОТОВЛЕННЯ ЛІКІВ В АПТЕКАХ СПРИЯТИМЕ ЇХ ЗДЕШЕВЛЕННЮ ТА СТВОРЕННЮ ПРЕПАРАТІВ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНІ ПОТРЕБИ СПОЖИВАЧА».

МИХАЙЛО ПАСІЧНИК: «ПОШИРЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДОСВІДУ З ВИГОТОВЛЕННЯ ЛІКІВ В АПТЕКАХ СПРИЯТИМЕ ЇХ ЗДЕШЕВЛЕННЮ ТА СТВОРЕННЮ ПРЕПАРАТІВ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНІ ПОТРЕБИ СПОЖИВАЧА».

За ініціативи Держлікслужби України у січні 2015 року у Харкові відбудеться Всеукраїнська нарада з питань виготовлення в аптечних закладах лікарських засобів за індивідуальним приписом лікаря. У цьому заході візьмуть участь керівники аптек, науковці, експерти галузі.
Така ініціатива виникла після робочих поїздок Голови Держлікслужби України Михайла Пасічника практично в усі регіони України, вивчення ситуації на місцях та спілкування з суб’єктами ринку.
Михайло Пасічник зазначив: «Виготовлення ліків в умовах аптек — це європейський досвід, який ми маємо поширювати з урахуванням українських реалій. Наша головна мета — спільно з суб’єктами ринку налагодити додаткові можливості з виробництва ліків. Така практика має низку переваг і продиктована, передусім, турботою про пацієнтів. Адже ліки виготовлені в аптеці є доступнішими для споживача. Зокрема, це дозволяє за прописом лікаря точно підібрати дозування та виготовити препарат під індивідуальні потреби пацієнта».

    Окрім того, в умовах проведення АТО, виробництво ліків аптечними закладами має й важливу стратегічну функцію. «В умовах виникнення проблем з постачанням препаратів на окремі території — аптеки, котрі виробляють  ліки, можуть значною мірою забезпечувати потреби лікувальних установ у необхідних лікарських засобах. Тож, мета Всеукраїнської наради – зберегти унікальні українські надбання з виробництва ліків в аптечних закладах та спільно з учасниками ринку вирішити, як втілювати цю європейську практику в Україні, виробивши необхідні регуляторні рішення» — наголосив Михайло Пасічник.

  1. Комментариев нет.
  1. No trackbacks yet.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: