Главная > Новости украинского законодательства > ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ ПРИЗНАЧИЛА ОЛЕКСАНДРА КВІТАШВІЛІ МІНІСТРОМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ ПРИЗНАЧИЛА ОЛЕКСАНДРА КВІТАШВІЛІ МІНІСТРОМ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

2 грудня депутати Верховної Ради затвердили новий склад Кабінету Міністрів України. Зокрема, на посаду Міністра охорони здоров’я України призначено ОлександраКвіташвілі. 

   Олександр Квіташвілі впевнений, що Україні вдасться провести ефективні реформи в галузі охорони здоров’я. В одному зі своїх перших інтерв’ю на посаді Міністра, новопризначений очільник відомства заявив, що Україні під силу подолати труднощі, з якими зіткнулася вітчизняна медична галузь і його досвід допоможе провести ефективні реформи — передає офіційний портал Кабміну

   «Я працюю в системі охорони здоров’я вже 15 років. Усі ті реформи, які проходила Грузія, починаючи з 1996 року, відбувалися або під моїм керівництвом, або за моєї участі. У 2008-2010 роках я був Міністром охорони здоров’я, соціального забезпечення і праці Грузії, і саме тоді відбувалися найскладніші реформи системи охорони здоров’я. Я впевнений, що мій досвід дуже допоможе Україні. Ми будемо старатися, щоб шлях, який Україна буде проходити в системі модернізації системи охорони здоров’я, був безпомилковим, безболісним, але найголовніше — щоб це дало можливість людям на території всієї країни отримати якісну систему охорони здоров’я. Нам потрібно, щоб в Україні була така медицина, яка працює для людей, працює всюди і доступна для всіх», — наголосив Міністр на брифінгу після призначення нового складу Кабінету Міністрів.

За словами Олександра Квіташвілі, у досягненні цієї мети свою підтримку готові надати Парламент, Президент і Прем’єр-міністр України.

    Довідка: Олександр Квіташвілі в 1992 році закінчив історичний факультет Тбіліського державного університету за спеціальністю «Новітня історія Європи і США». У 1992 році після перемоги за Програмою стипендій  Едмунда Маскі(Muskie) продовжив навчання в Школі державного управління імені Роберта Ф. Вагнера. У 2002-2003 роках працював у Нью-Йорку, в Інституті Заходу і Сходу та консультантом Інституту трансатлантичного партнерства проти СНІДу. З січня 2008 року по серпень 2010 обіймав посаду міністра праці, соцполітики і охорони здоров’я Грузії.

 

Матеріал підготовлений за інформацією сайту КМУ

  1. Комментариев нет.
  1. No trackbacks yet.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: